Kerry Porritt, tajomníčka skupiny a právna poradkyňa, bola vyhlásená za jednu z top 100 najvplyvnejších žien v sektore inžinierstva.

Zoznam, ktorý vypracovala firma Inclusive Boards pre menovanie rád v spolupráci s Financial Times, bol zverejnený na konferencii Inclusive Boards: Women in Engineering Leadership Conference (Konferencia pre ženy vo vedení v inžinierskom odvetví) 22. októbra 2019.

„Mám veľkú radosť, že som na zozname spolu s mnohými inšpiratívnymi ženami a som hrdá, že sa mi dostalo takéhoto uznania. V spoločnosti Keller sme odhodlaní vytvárať prostredie, kde má každý rovnakú príležitosť dosiahnuť svoj plný potenciál a kde rozmanitosť môže prekvitať,“ hovorí Kerry.

Riaditeľka pre rozvoj Elizabeth Oni-Iyiola, Inclusive Boards: „Inžinieri majú vplyv takmer na každú oblasť nášho každodenného života. Kerry spolu s ďalšími ženami na zozname sú vzormi, ktoré inšpirujú ľudí okolo seba a svojou prácou demonštrujú vodcovstvo a vplyv.“

Na zozname sa objavili aj vedúce predstaviteľky popredných inžinierskych firiem ako Amery, Arup, BAE Systems či Laing O’Rourke.